Yükleniyor ..

İnstagram Takipçi Satan Güvenilir Site

1 yıl önce 3010 Görüntülenme 1 dk okuma süresi
İnstagram Takipçi Satan Güvenilir Site

2018 yılının en fazlaca uygulanan toplumsal medya sitesi olan İnstagram gün geçtikçe büyümeye devam etmekte.

2018 yılının en çok uygulanan sosyal medya sitesi olan İnstagram her geçen gün büyümeye devam etmekte. Birçok kişi abone kasmaya çalışırken takipcierbizden.com firması İnstagram takipçi hilesi 2018 satın alma hizmetini en kaliteli halde sağlıyor. Bu şekilde binlerce abone sahip olarak fenomen olabilmektedir ve peşinden para kazanmaya başlayabilirsiniz. Instagram takipçi hilesi

Kişilerin takipçi kasma isteklerinize çözüm sunan yazılımcılar bu biçim uygulamalar ile ihtiyacı karşılamaya çalışıyor. Bu uygulamaları telefonunuza yükleyerek kendi hesap bilgilerinizle giriş yaptıktan sonra takipçiniz artmaya başlıyor. Uygulama hesabınızı sizin adınıza kullanıyor. Ancak takipçi sayınızı artırırken bazı noktalara dikkat etmelisiniz.

Eğer takip ettiğiniz kişi kısa bir sürede 7500'ü geçerse instagram sizi spam şekilde görecek ve bir süreliğine engelleyecektir. Daha çok kontrolsüz paylaşım olduğunda ise hesabınız tümüyle kapanabilir. Bu nedenle instagram takipçi hilesi kasan uygulamaları kullanırken oldukca dikkatli olmalısınız. Bu yazılımları doğru bir halde kullanarak güvenli bir şekilde bu toplumsal ağda popüler olabilirsiniz. Ayın popüler kullanıcıları içinde isminizi niçin görmeyesiniz? Tüm dünya tarafınca kullanılan bu sosyal ağda ünlü olarak kendinizi bütün dünyaya tanıtabilirsiniz. Çektiğiniz fotoğraflar, yaptığınız paylaşımlar, markanız, şahsi dünyanız vb. Her şeyi başka insanlarla paylaşabilir ve onların hayatlarına dokunabilir, yeni dostluklar kurabilirsiniz.

Takipçi hilesi

Paylaş Paylaş
Yazar
Abdullah Bozdağ

Yorumlar


Hiç yorum bulunmamakta.

Facebook Yorumları